Sadyba Bojkowska

Sadyba Bojkowska, to zespół trzech obiektów drewnianych, zaprojektowanych w regionalnym stylu bojkowskim, przeznaczonych do zapewnienia komfortowego wypoczynku. Położona jest wśród lasów ciągnących się na przestrzeni wielu kilometrów, niedaleko Ustrzyk Dolnych, co sprawia, że odpoczywając w ciszy i spokoju mamy dostęp do restauracji, kawiarni, obiektów sportowych i innych atrakcji.
 

20141215_093953

Sadyba oferuje swoim gościom własny transport komfortowym busem, który pozwoli Gościom na pozostawienie pojazdu na parkingu i delektowanie się czasem wolnym bez żadnych ograniczeń:-). Oferta obejmować będzie również dowóz gości z lotniska, czy też z dworca PKP w Przemyślu lub Rzeszowie.
Profesjonalna kadra, z którą współpracuje Sadyba Bojkowska pokaże najciekawsze miejsca w Bieszczadach, opowie o kulturze, historii, zabytkach, przyrodzie. Zaproponuje ciekawe formy aktywnego spędzania wolnego czasu, nie tylko sportowo, turystycznie, ale również organizując warsztaty np. z wikliniarstwa.
Rodzice będą mogli pozostawić dzieci pod opieką profesjonalnych pedagogów i sami wyruszyć na górskie wędrówki.
Wyprawy rowerowe po najbliższej okolicy, jak i dalszych zakątkach Bieszczadów i Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie organizowane przez najlepszych specjalistów z Bieszczadzkiego Towarzystwa Cyklistów na pewno zapewnią niezapomniane wrażenia. Nawet nie trzeba zabierać ze sobą sprzętu – rowery są na miejscu.

Z nami nie ma czasu na nudę.

„Daj nam swój czas wolny, a my damy Ci wolność”!

panorama-z-wielkiej-rawki

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *